PROMOCJE

WARTO WIEDZIEĆ

PRAKTYCZNE RADY

TERMINY

BUDOWA DOMU

Jeżeli planujesz budowę domu warto zacząć współpracę z Architektem wnętrz jeszcze przed rozpoczęciem jego budowy. Na tym etapie można wprowadzić wiele funkcjonalnych zmian, które będą rzutowały na późniejsze użytkowanie domu. Z Architektem wnętrz rozważysz różne koncepcje układu funkcjonalnego i wybierzesz najodpowiedniejszy dla siebie wariant.

ZAKUP MIESZKANIA

Jeżeli planujesz zakup mieszkania od dewelopera warto zacząć współpracę z Architektem wnętrz w miarę możliwości na samym początku budowy inwestycji. Pozwoli to na wprowadzenie zmian w projekcie dewelopera takich jak. np. inne rozmieszczenie grzejników, czy ścian działowych. Dzięki temu zaoszczędzisz na późniejszych przeróbkach.

RYNEK WTÓRNY

Jeżeli planujesz zakup domu lub mieszkania na rynku wtórnym, weź pod uwagę, że wykonanie projektu trwa około 3 miesiące. Im wcześniej się zgłosisz tym lepiej, ponieważ będzie czas na szczegółowe dopracowanie wizji i uniknięcie pochopnych decyzji. Zgłoś się wcześniej i zapytaj o wolny termin!

FORMA

WARTO WIEDZIEĆ

PRAKTYCZNE RADY

TERMINY

Zgłoś się wcześniej i zapytaj o wolny termin!

BUDOWA DOMU

Jeżeli planujesz budowę domu warto zacząć współpracę z Architektem wnętrz jeszcze przed rozpoczęciem jego budowy. Na tym etapie można wprowadzić wiele funkcjonalnych zmian, które będą rzutowały na późniejsze użytkowanie domu. Z Architektem wnętrz rozważysz różne koncepcje układu funkcjonalnego            i wybierzesz najodpowiedniejszy dla siebie wariant.

ZAKUP MIESZKANIA

Jeżeli planujesz zakup mieszkania od dewelopera współpracę z architektem wnętrz warto zacząć już na początku budowy inwestycji. Pozwoli to na wprowadzenie zmian w projekcie deweloperskim takich jak rozmieszczenie grzejników, gniazd, włączników czy ścian działowych. Dzięki temu deweloper odda Ci mieszkanie dostosowane do Twoich potrzeb, a późniejsze, dodatkowe zmiany nie będą potrzebne.

RYNEK WTÓRNY

Jeżeli planujesz zakup domu lub mieszkania na rynku wtórnym, weź pod uwagę, że wykonanie projektu trwa minimum 3 miesiące. Im wcześniej się zgłosisz tym lepiej, ponieważ będzie czas na szczegółowe dopracowanie wizji i uniknięcie pochopnych decyzji. Zgłoś się wcześniej i zapytaj o wolny termin!

FORMA

Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę współpracy.

PROJEKT STACJONARNY

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Architekt trzymał pieczę nad realizacją Twojej inwestycji, warto wybrać tą formę współpracy. Architekt, który jest na miejscu może osobiście kontrolować przebieg prac remontowych, może pojechać z Tobą do sklepów, żeby na żywo wybrać poszczególne materiały i elementy wyposażenia wnętrz.

PROJEKT ONLINE

Jeżeli mieszkasz poza woj. wielkopolskim lub za granicą,

odpowiedni dla Ciebie będzie projekt online. Projekt ten bazuje na wymiarach z projektu budowlanego i jest przesyłany etapami drogą elektroniczną. Każdy etap musi być przez Ciebie zaakceptowany, żeby Architekt mógł kontynuować pracę nad dalszą jego częścią. 

BUDŻET

Określ jaki posiadasz budżet oraz jakiego standardu oczekujesz.

STANDARD EKONOMICZNY

W tym wariancie cena za 1m2 wykończenia wnętrz wynosi średnio 4000zł włączając w to materiały, robociznę, oświetlenie, meble kuchenne na wymiar i meble wolnostojące. Posiadając budżet tego rzędu można wykończyć i wyposażyć dom/mieszkanie w podstawowe elementy. Będą to materiały niskobudżetowe, marketowe.

STANDARD ŚREDNI

Ten wariant zakłada stawkę około 6000zł za 1m2 wykończenia wnętrz. Posiadając taki budżet możesz pozwolić sobie na dobre jakościowo, trwałe materiały. Nie musisz ograniczać się do niezbędnego minimum jeżeli chodzi o prace wykończeniowe tj. zabudowy GK, sufity podwieszane, oświetlenie dekoracyjne LED itd. Poza kuchnią możesz sobie pozwolić na zamówienie również innych mebli na wymiar od stolarza. 

STANDARD WYSOKI

Ten wariant przewidziany jest dla wnętrz luksusowych gdzie cena za 1m2 wykończenia wnętrz wynosi 8000zł wzwyż. Przy posiadaniu takiego budżetu Twoje wnętrza będą wykonane z odpornych na uszkodzenia, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych tj. kamienia naturalnego, spieku kwarcowego, naturalnego, egzotycznego drewna itd. Elementy wyposażenia wnętrz również będą bardzo dobrej jakości.