top of page
o mnie

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

"Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: TRWAŁOŚCI, UŻYTECZNOŚCI I PIĘKNA."

 

-Witruwiusz

O MNIE

Do projektowania wnętrz podchodzę globalnie. Biorę pod uwagę całą przestrzeń, tak aby projekt stanowił nierozerwalną jedność, a poszczególne pomieszczenia były ze sobą spójne i harmonijne. Inspiruje mnie człowiek, jego styl życia, charakter, potrzeby i upodobania. Kreuję przestrzeń architektoniczną, która ma być komfortowa, funkcjonalna i estetyczna. Moim celem jest znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania dla danej powierzchni i ubranie jej w indywidualny charakter. Osobiście preferuję minimalizm zarówno w życiu jak i w architekturze, lubię prostotę, harmonię i spokój. Za idealne uważam klarowne, wyraźne, plastyczne wnętrza i ponadczasowość zastosowanej w nich formy. 

2016-01-16_11.37.jpg

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam już w trakcie studiów. Od 2010 roku zawodowo zajmuję się kreowaniem i organizacją architektonicznej przestrzeni użytkowej. Ukończyłam Architekturę Wnętrz na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie „Interior Design” zdobyłam kształcąc się w East Berkshire College w Wielkiej Brytanii. Tam też zdobyłam praktykę zawodową i poszerzyłam swoją wiedzę w zakresie projektowania wnętrz. Pod wpływem poznania innych kultur otworzyłam się na bardziej obiektywne, niestereotypowe i kreatywne myślenie, co wpłynęło na ukształtowanie mojej wrażliwości artystycznej.

Doświadczenie zawodowe, które zdobyłam przez ostatnie lata pozwala mi na pełne przeprowadzenie procesu projektowania i realizacji inwestycji. Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie i rzetelnie. Zaczynając od wysłuchania życzeń inwestora, poprzez funkcjonalne zaprojektowanie pomieszczeń, dobranie odpowiednich materiałów, po dopilnowanie realizacji aby była zgodna z projektem, kończąc na zadowoleniu i uśmiechu inwestora, który sprawia, że jestem dumna z tego co robię.

Screenshot_2016-06-21-14-45-47.jpg

OUR SERVICES

BUILDING A BUSINESS PLAN

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page.  I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy.

PROFESJONALIZM

Wykształcenie, wiedza i doświadczenie, które posiadam pozwalają mi na rzetelne i profesjonalne podejście do każdej powierzonej mi inwestycji, dlatego jakość moich usług jest na wysokim poziomie, co doceniło już wielu klientów.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Dzięki współpracy z ekipami budowlanymi, zakładami stolarskimi, fachowcami i specjalistami jestem w stanie zapewnić kompleksową obsługę inwestycji, tak aby realizacja przebiegła szybko, sprawnie i zgodnie z projektem.

REFERENCJE

referencje
kontakt

Szczerze polecam usługi Pani Moniki, początkowo trudno było mi określić czego tak naprawdę potrzebuję, a Pani Monika wyciągnęła to ze mnie i stworzyła dokładnie takie wnętrze o jakie mi chodziło. Strzał w dziesiątkę!

Agnieszka Michałowicz

bottom of page